Magánszemélyeket

nem szolgálunk ki!

Állás ajánlat

Szegedi papír írószer nagykereskedelmi cég keresi leendő munkatársát raktáros, árukiadó munkakörbe.

Feltétel:

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • B. kat. jogosítvány,
  • két műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Jó fizikai állapot,
  • jó kommunikációs készség,
  • problémamegoldó képesség,
  • targoncás vizsga, és gyakorlat.

Amit nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes, barátságos munkahelyi légkör

Fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni: reveszi@barat.hu

2018.06.08.

Szegedi papír nagykereskedelemmel foglalkozó cég budapesti telephelyére keresi területi képviselőjét

A sikeres pályázó feladatai a következők lesznek:

  • új partnerek felkutatása, szerződések kötése
  • piacépítés, ügyfélkör bővítése
  • termékeink népszerűsítése, akcióink kommunikálása a vevők felé
  • internetes áruházunk bemutatása
  • a munkakör adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzetség
  • értékesítésben szerzett min 5 év tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, Excel)

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, illetve üzletkötői gyakorlat
  • céges kapcsolatok
  • saját közületi kapcsolati tőke

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni:kovacs@barat.hu

2018.05.31.