Magánszemélyeket

nem szolgálunk ki!

Állás ajánlat

A Barát Papír Kft., több mint 25 éve működő, dinamikusan fejlődő, a megalakulása óta kizárólagosan magyar tulajdonban lévő vállalat. Az országban négy telephellyel rendelkező papír, író-, irodaszer értékesítésével foglalkozó kereskedelmi cég. Az állandó bővülés érdekében keressük leendő munkatársunkat

 Eladó, raktáros

 pozícióba.

A sikeres pályázó feladatai a következők lesznek:

- vevői megrendelések összekészítése

- bejáró vevők kiszolgálása

- árú elpakolása

- a munkakör adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások:

- középfokú iskolai végzetség

- értékesítésben szerzett tapasztalat

- jó kommunikációs készség

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, Excel)

Előny:

- hasonló területen szerzett tapasztalat, illetve kereskedelmi gyakorlat

Amit nyújtunk:

- stabil vállalati háttér

- versenyképes jövedelem

- hosszú távú munkalehetőség

- kellemes, barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

- Budapest XV. kerület (bérlet térítéssel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: kovacse@barat.hu

2017.10.25

 Az állandó bővülés érdekében új ügyfelek felkeresésére és a már meglévő partnerekkel való kapcsolat tartására keressük leendő munkatársunkat

Területi képviselő

 pozícióba.

- új partnerek felkutatása, szerződések kötése

- piacépítés, ügyfélkör bővítése

- termékeink népszerűsítése, akcióink kommunikálása a vevők felé

- internetes áruházunk bemutatása

Elvárások:

- értékesítésben szerzett min 5 év tapasztalat

Előny:

 - hasonló területen szerzett tapasztalat, illetve üzletkötői gyakorlat

- céges kapcsolatok

- saját közületi kapcsolati tőke

- Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: kovacs@barat.hu

2017.10.25